Гарантоване живлення

6.04.2022

Кожне підприємство час від часу стикається з перебоями електропостачання, як на період регламентних робіт енергокомпаній, так і через аварійні ситуації. Для  деяких категорій споживачів  обов’язково передбачається живлення від двох незалежних гілок електропостачання з системою ручного або автоматичного перемикання живлення між гілками. Проте, така система не дає стовідсоткової впевненості в безперервній роботі критичних систем, таких як аварійне освітлення, пожежна та охоронна сигналізації, система пожежогасіння, критично важливі інформаційні системи. 

Ми розробляємо рішення, які унеможливлюють навіть короткотермінову втрату електроживлення на час перемикання автоматичного введення резервного живлення для різноманітних критичних систем. Наш підхід базується на централізованих системах гарантованого живлення з використанням акумуляторів, дизель-генераторів, альтернативних джерел енергії (сонячна, вітрова).

Системи гарантованого живлення

Централізовані системи мають кілька важливих переваг перед використанням окремих джерел для кожної з систем. На етапі будівництва це забезпечує суттєву економію ресурсів та зменшує інвестиції. На етапі експлуатації, забезпечує можливість прозорого та системного обслуговування, своєчасних замін елементів та, завдяки цьому, збільшує надійність та зменшує витрати на володіння системою. 

Ми Проєктуємо, Виробляємо, Збираємо й монтуємо системи забезпечення гарантованого живлення.