Три складові успішної побудови ефективного світлотехнічного проекту

Ми знаємо, що освітлення будь-якого об’єкту комерційної нерухомості – це, в першу чергу, набір світлотехнічних параметрів, що відповідають маркетинговим завданням. Це світлова сцена, що враховує рівні освітленості, світлову температуру, пульсацію та багато інших фізичних показників. Світильники, прожектори та інше світлотехнічне обладнання є лише гнучким інструментом побудови світлових сцен.

Ми будуємо світлотехнічні рішення спираючись на три основні фактори, що є найважливішими для успішної реалізації проекту.  Вони відображають сутність ефективності проекту, яка полягає у збалансованому поєднанні елементів витрат із  комплексом інструментів та рішень, здатних чинити позитивний вплив на формування доходів.

Отже, кожне світлотехнічне рішення, перш ніж воно буде продемонстровано нашим замовникам, проходить ретельну перевірку за трьома ключовими критеріями:

1

Вартість інвестицій.

Ми глибоко аналізуємо всі можливі варіанти підбору обладнання, оптимізуємо його кількість для проекту в цілому, оцінюємо вартість монтажних робіт, щоб гарантувати замовнику найвигіднішу пропозицію з точки зору вартості інвестицій. Слід зазначити, що при підборі обладнання ми керуємось не вартістю окремих одиниць світлотехнічного обладнання, а вартістю комплексного рішення з урахуванням монтажних робіт та експлуатаційних витрат.

2

Вартість володіння.

Ми уважно та всебічно аналізуємо всі експлуатаційні витрати нашого замовника, пов’язані з володінням та експлуатацією обладнання. Ми приймаємо до уваги як споживання основних елементів системи, так і її побічних складових, розглядаємо життєві цикли усіх елементів системи обладнання, розраховуємо сервісні та ремонтні витрати. Для оптимізації експлуатаційних витрат ми розробляємо системи управляння освітленням, що здатні додатково заощаджувати до 70 відсотків енерговитрат на освітлення.

3

Вплив на продажі.

Світло є одним з головних чинників формування настрою та емоційного стану покупців. ІК Нова Лайт є компанією, що глибоко розуміє механізми впливу різних світлових параметрів на людину. При побудові світлотехнічних проектів ми враховуємо усі ці чинники та розробляємо проектні рішення індивідуально для кожного об’єкта під конкретні маркетингові завдання.